Ranking najtańszych pożyczek pozabankowych na 1000 zł

Ranking najtańszych pożyczek pozabankowych na 1000 zł
06 maja
00:02 2017

Oferta pożyczek pozabankowych rozrasta się w bardzo dużym tempie. Klienci mają dzięki temu duże możliwości w kwestii doboru optymalnej oferty.

Obecnie istnieje kilkadziesiąt pozabankowych firm pożyczkowych, które będą w stanie udzielić nam pożyczki na kwotę co najmniej 1 000 zł. Już na wstępie należy zaznaczyć, że oprocentowania takich produktów będzie zbliżone do maksymalnego, w związku z czym musimy liczyć się też z wysokimi kosztami spłaty. Wyjątkiem są promocje organizowane przez różne firmy, dzięki którym można czasami całkowicie uniknąć kosztów spłaty.

Zdecydowanie najatrakcyjniejszym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie pożyczki na Vivus.pl. W przypadku pierwszej pożyczki klient nie ponosi bowiem żadnych kosztów – odsetek, prowizji czy opłaty dodatkowej, a spłaca jedynie pożyczoną kwotę. Standardowo okres spłaty takiej pożyczki wynosi 30 dni, jednak może być przedłużony po konsultacjach z firmą. Dużym plusem tej oferty jest fakt, iż pieniądze na naszym koncie pojawią się już po 15 minutach. Firma weryfikuje klientów w BIK.

Inną ciekawą propozycją jest pozabankowa chilówka. W jej ramach możemy pożyczyć do 1000 zł na okres do 30 dni, z częstotliwością spłaty tygodniową lub na koniec okresu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z negatywną historią w BIK, gdyż firmy pożyczkowe często nie weryfikują klientów pod tym kątem.

Kwotę 1000 zł pożyczymy też w firmie Pożyczka Plus. W tym przypadku warto podkreślić przede wszystkim brak weryfikacji klienta w BIK, jak również obniżenie kosztów na czas świąt aż o 30 proc. W przypadku problemów ze spłatą firma może przedłużyć okres spłaty o 2 dni, a także za darmo rozłożyć kwotę pożyczki na raty dla wygodniejszej spłaty.

Bardzo ciekawe rozwiązanie proponuje też Kredito24.pl. Mimo weryfikacji w BIK i stopniowego zwiększania maksymalnej kwoty, wraz z korzystaniem z oferty, klient zyskuje możliwość wygodnego dostępu do środków za pomocą różnych aplikacji. Co jednak najważniejsze, jeśli pożyczoną kwotę spłacimy w ciągu pierwszych siedmiu dni, nasza pożyczka będzie darmowa i firma nie obciąży nas żadnymi dodatkowymi kosztami.